Uroczysta inauguracja kolejnej edycji kampanii hospicyjnej „Pola Nadziei” już za nami. W tym roku sadzenie miało bardzo symboliczny wymiar, w związku z trwającą pandemią. Mimo wszystko chcieliśmy utrzymać coroczną tradycję, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. W wydarzeniu brała udział niewielka grupa przedstawicieli wybranych szkół, skróciliśmy czas trwania i zrezygnowaliśmy ze wspólnego pieczenia kiełbasek. Jednakże cieszymy się, że udało nam się podtrzymać przebieg akcji. Dziękujemy wszystkim obecnym oraz zdeklarowanym uczestnikom! Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się zrealizować założenia kampanii

Pola Nadziei to kampania hospicyjna, mająca na celu zbieranie funduszy na rzecz chorych oraz propagowanie idei hospicyjnych w społeczeństwie, przy współpracy z placówkami edukacyjnymi. Motyw przewodni akcji to żonkil, kwiat symbolizujący nadzieję oraz solidarność z chorymi.

Słowa kluczowe: pola nadziei

Zobacz także

Nasza opieka jest bezpłatna.

Środki na bieżące potrzeby w dużej mierze pozyskiwane są przez organizację akcji, wydarzeń charytatywnych oraz dobrowolne wpłaty ludzi dobrego serca.