Jakiś czas temu, przedstawialiśmy efekt dużego przedsięwzięcia. Dzięki zaangażowaniu wielu wspaniałych osób udało nam się rozbudować naszą placówkę, a w konsekwencji zwiększyć liczbę przyjmowanych pacjentów. Dziś, możemy z dumą, pochwalić się Wam kolejnym, ważnym osiągnięciem.

Wkrótce zakończy się trwający remont starszej części. Celem było wyrównanie standardów i stworzenie miejsca, które odbiega wyglądem od surowego wnętrza szpitala. Hospicjum to miejsce o określonej specyfice. Oprócz kompleksowej, profesjonalnej opieki, pragniemy stworzyć namiastkę domu. Ważne jest, by podopieczni czuli wsparcie i przeżyli możliwie najlepiej ostatnie dni, miesiące swojego życia.

Jaki efekt udało się nam osiągnąć?

Przytulne sale dostosowane do potrzeb chorych;
Łazienki komfortowe w użytkowaniu dla osób, których sprawność jest często bardzo ograniczona;
Kaplica, która stanowi niezwykle ważne miejsce, pozwalające na modlitwę i uczestnictwo w nabożeństwach.

Możemy śmiało powiedzieć, że to kolejny nasz wspólny sukces ludzi wielkich serc, wolontariuszy oraz pracowników. Na tym etapie, możemy jeszcze przyczynić się do jego pełnej realizacji, przyspieszając postęp prac po przez dobrowolne wpłaty na https://pomagam.pl/santagalla lub wchodząc w zakładkę wspieram.

Słowa kluczowe:

Zobacz także

Nasza opieka jest bezpłatna.

Środki na bieżące potrzeby w dużej mierze pozyskiwane są przez organizację akcji, wydarzeń charytatywnych oraz dobrowolne wpłaty ludzi dobrego serca.