Zbliżamy się wielkimi krokami do Świąt Bożego Narodzenia. Ostatni czas to szereg wspaniałych inicjatyw. Wiele osób chętnie dzieli się z nami swoją energią do działania i okazuje dobre serca. Liczne szkoły i przedszkola zorganizowały dla nas zbiórki pieniężne, zbiórki środków higienicznych. Ponadto, otrzymaliśmy również wsparcie przy tworzeniu świątecznej atmosfery w Hospicjum, ze strony: KGW – Skokówka , Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu oraz Stowarzyszenia Kobiet na Rzecz Promocji i Rozwoju Środowisk Lokalnych.

To niezwykle ważny gest. Każdy z nas w obecnym czas pragnie być w domu, z bliskimi mu osobami. Nasi pacjenci niestety nie mają takiej możliwości. Ważne jest więc, aby stworzyć dla nich poczucie rodzinnego ciepła i atmosfery świątecznej, w możliwie najlepszy sposób.

Z naszej strony należą się ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy nam w tym pomagają! Pragniemy również życzyć dużo radości i spokoju na nadchodzące Święta. Pamiętajmy o zdrowiu swoim i naszych bliskich. Mamy nadzieję, że w Nowy Rok każdy z nas wejdzie z zapałem i entuzjazmem, a sytuacja na świecie ulegnie znacznej poprawie, pozwalając na organizację akcji na większą skalę i spotkania z naszymi wolontariuszami!

Słowa kluczowe: Boże Narodzenie, święta, życzenia

Zobacz także

Nasza opieka jest bezpłatna.

Środki na bieżące potrzeby w dużej mierze pozyskiwane są przez organizację akcji, wydarzeń charytatywnych oraz dobrowolne wpłaty ludzi dobrego serca.