Chcemy Was poinformować o oficjalnym podsumowaniu tegorocznej kampanii Pola Nadziei. W ramach podziękowania, za owocny i pełen pracy rok szkolny 2022/2023 zorganizowaliśmy wspólne spotkanie z uczniami i ich opiekunami na terenie Hospicjum.

Dzięki zaangażowaniu współpracujących z nami Szkół i Przedszkoli, a także Koła Gospodyń Wiejskich Łabuńki oraz Ochotniczej Straży Pożarnej wydarzenie przebiegło w towarzystwie pysznych przysmaków i licznych atrakcji
Miło było się spotkać z osobami, który niosą tak wiele dobra  Promienie słońca, uśmiechy na twarzy oraz radość bijąca od obecnych na wydarzeniu osób, ukazuje że, Hospicjum to nie tylko miejsce kojarzące się z bólem i cierpieniem…To również miejsce, gdzie jednoczą się ludzie pełni empatii, otwarci na innych oraz przekazujący energię i zapał do czynienia dobra.
Ogromnie dziękujemy za to, że wspólnie odbyliśmy tegoroczny etap kampanii walcząc o pacjentów. Mamy nadzieję, że zobaczymy się już niebawem na wspólnym sadzeniu żonkili, rozpoczynając kolejną edycję Pól Nadziei.

 

Słowa kluczowe:

Zobacz także

Nasza opieka jest bezpłatna.

Środki na bieżące potrzeby w dużej mierze pozyskiwane są przez organizację akcji, wydarzeń charytatywnych oraz dobrowolne wpłaty ludzi dobrego serca.