Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, w związku tym nadszedł moment, aby zakończyć tegoroczną kampanię hospicyjną Pola Nadziei 2021/2022. To był niezwykle produktywny czas. Szkoły i przedszkola, które zadeklarowały swoje uczestnictwo w akcji, wykazały się się ogromnym zaangażowaniem oraz pomysłowością.

W kampanii uczestniczymy już dość długo, ale z każdym rokiem nabieramy nowych doświadczeń. Efektem jest co raz więcej inicjatyw, na większą skalę. Nasi wolontariusze wraz z opiekunami wkładają trud pracy, a zarazem entuzjazm, aby wspólnie z nami tworzyć jak najbardziej komfortowe warunki dla naszych pacjentów.

W ramach wdzięczności zorganizowaliśmy piknik, podsumowujący Pola Nadziei 2021/2022. Wydarzeniu towarzyszyły liczne atrakcje oraz wspólny poczęstunek. Była to również świetna okazja do integracji oraz wymiany wspólnych doświadczeń.

Mamy nadzieję, że w takim gronie, a może nawet większym, spotkamy się już za kilka miesięcy na kolejnej edycji. Tymczasem składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom akcji oraz życzymy udanych wakacji!

Słowa kluczowe:

Zobacz także

Nasza opieka jest bezpłatna.

Środki na bieżące potrzeby w dużej mierze pozyskiwane są przez organizację akcji, wydarzeń charytatywnych oraz dobrowolne wpłaty ludzi dobrego serca.