Święta to czas, kiedy radość napełnia nasze serca i chętnie dzielimy się nią z innymi. Ten rok i poprzedni sprawił, że byliśmy zmuszeni do ograniczenia wizyt u bliskich na osób, zważając na ich bezpieczeństwo i panującą pandemię. Szczególnie odczuwają to również nasi pacjenci, którzy spędzają świąteczny okres w salach szpitalnych.

Wsparcie naszych wolontariuszy w tym czasie jest szczególnie ważne. Dzięki napływającym kartkom, stroikom oraz ozdobom świątecznych, możemy dostrzec na twarzach podopiecznych uśmiech. W ostatnich dniach otrzymaliśmy duże ilości wielkanocnych ozdób. W tworzenie dekoracji zaangażowały się zarówno maluchy z  Niepublicznego Przedszkola Specjalnego „Mamy Siebie” w Hrubieszowie, jak i starsza młodzież z OHP w Zamościu, wraz z wychowawcami. Ponadto, Szkoła Podstawowa Nr 9 w Zamościu zorganizowała zbiórkę środków higienicznych, chemicznych.

Za wszystkie wspaniałe gesty, ogromnie dziękujemy. Życzymy także wszystkim, aby nadchodzące Święta Wielkiej Nocy były przepełnione spokojem, pozwoliły zapomnieć o troskach dnia codziennego i były czasem, wspólnie spędzonym z najbliższymi nam osobami.

Słowa kluczowe:

Zobacz także

Nasza opieka jest bezpłatna.

Środki na bieżące potrzeby w dużej mierze pozyskiwane są przez organizację akcji, wydarzeń charytatywnych oraz dobrowolne wpłaty ludzi dobrego serca.