Okres świąt jest dla każdego z nas intensywnym czasek przygotowań, mimo to nasi wspaniali wolontariusze znaleźli czas, aby wesprzeć Hospicjum Santa Galla.
Oto dowody:
  • Niepubliczne Przedszkole Specjalne „Mamy Siebie”, Zespół Szkół w Krasnobrodzie, Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Zamościu oraz SKC Szkoła Podstawowa w Jarosła

    wcu to placówki, które zawsze pamiętają o naszych pacjentach. Od przedszkola i szkół otrzymaliśmy licznie, piękne kartki świąteczne zrobione własnoręcznie przez dzieci i młodzież, przy wsparciu opiekunów. Wywołały uśmiech i radość naszych podopiecznych, to niezwykle cenne.

  • Szkoła Podstawowa w Zawalowie na pewno jest Wam znana, często inicjuje różne akcje na rzecz Hospicjum. Tym razem wolontariuszy tej placówki mogliście się spotkać podczas niedzielnej kwesty, która miała miejsce w Kościele Parafialnym w Zawalowie oraz Kaplicy w Koniuchach. Może ktoś z Was otrzymał papierowego żonkila w podziękowaniu za pomoc?
  • Szkoła Podstawowa w Telatynie pozytywnie nas zaskoczyła, przekazała aż 13 worków plastikowych nakrętek. To świetny wynik. Ponadto zorganizowała również loterię fantową, która wzbudziła duże zainteresowanie wśród uczniów. Zdecydowanie uczniowie oraz pracownicy tej szkoły, pomaganie mają we krwi.
  • Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy jest aktywnym członkiem kampanii Pola Nadziei. W Niedzielę Palmową z inicjatywy Szkoły został zorganizowany kiermasz ciast świątecznych .
Dziękujemy za zaangażowanie i przejawy serdeczności! Wspólnie tworzymy Hospicjum Santa Galla.

Słowa kluczowe:

Nasza opieka jest bezpłatna.

Środki na bieżące potrzeby w dużej mierze pozyskiwane są przez organizację akcji, wydarzeń charytatywnych oraz dobrowolne wpłaty ludzi dobrego serca.